5 KĻŪDAS, KURAS PIEĻAUJ IESĀCĒJI VEIDOJOT DIZAINUS

9.99
Esi centies veidot savus dizainus, lai nodotu domu, reklamētu sevi vai savu uzņēmumu un pārtraucis, jo tas ir pārāk sarežģīti vai dārgi? Vai esi vēlējies nodot otram savu domu sociālajos tīklos, bet ATKAL tas DIZAINS, kā ķīniešu valodas vārdnīca bez tulkojuma!
Padomā, cik idejas Tu būtu realizējis, cik atbildes būtu ieguvis, cik cilvēku iedvesmojis? Cik klientu apkalpojis?
Vēl Pavisam nesen es staigāju Tavās kurpēs un patiesi ilgi lauzīju galvu. Neskaitāmas stundas ilustratorā un fotošopā pavadīju veidojot festivāla "Mad Liepāja" un BMX Freestyle komandas dizainus, bet nekādi nevarēju saprast kāpēc mans dizains neizskatās tikpat labi kā, piemēram, "RED BULL" radītie. Atbildi es saņēmu, kad sāku apmācīt citus un sapratu, ka noslēpums slēpjas detaļās!
Šodien es radu dizainus sava uzņēmuma vajadzībām, klientu vajadzībām, apmācu frīlancerus, uzņēmumu darbiniekus un īpašniekus, kā arī palīdzu projektiem radīt savu vizuālo identitāti. Tāpēc piedāvāju Tev pievienoties vebināram - 5 LIELĀKĀS KĻŪDAS, KURAS PIEĻAUJ IESĀCĒJI - kurā es, Roberts Klēpis, Tev nodošu savu pieredzi un iemācīšu kā šīs kļūdas ieraudzīt un nepieļaut. Piedāvāšu ātrāku, ērtāku un bezmaksas risinājumu Taviem web dizainiem, sociālo tīklu materiāliem un citiem nepieciešamajiem risinājumiem. Un būšu ar Tevi, lai kopā mēs varam augt.
Tagad Tu gan esi nonācis līdz lēmumam.
Tu vari turpināt šo atlikt, turpināt ļauties vieglajam ceļa un radīt savu iedomu mūri, kurš aizēno Tavu potenciālu vai Tu vari rīkoties un ieraudzīt ka sienas tur nemaz nav un doties jaunā, aizraujošā, un piedzīvojumiem pilnā ceļā uz savu potenciālu. Tikai darot un mācoties Tu varēsi iegūt jaunus rezultātus un beidzot iegūt tulkojumu šai ķīniešu valodas vārdnīcai.
Dodies uz šo linku, kur atradīsi jau vienu ieteikumu, kuru vari izmantot praksē! Piesakies apmācībām klātienē vai vebinārā un mēs Tev nosūtīsim visu nepieciešamo informāciju.
Click to order
Total: 
Vārds Uzvārds
Epasts
Promo kods
Payment method